O komiserin oğlu oldu

yorum yok
687 kez görüntülendi okuma
24 Kasım, 2013

Adana’daki ‘Gezi’ olaylarında eylemcileri kovalarken 5 metrelik alt geçitten düşerek şehit olan 27 yaşındaki komiser Mustafa Sarı’nın oğlu oldu. Aras ismi verilen bebek ile anne Eda Sarı’nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Komiser Sarı, 5 Haziran 2013 günü saat 23.30 sıralarında merkez Seyhan ilçesi Sular civarında, arkadaşları ile birlikte eylemcilere müdahale ettiği sırada, inşaat halindeki alt geçitten düştü.

Yaklaşık 5 metreden kafasını zemine çarpıp ağır yaralanan Sarı, acil yardım ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Çukurova Devlet Hastanesi’ne daha sonra ise Yüreğir Başkent Hastanesi’ne sevk edildi. Sarı, burada doktorların yaptığı tüm tıbbi müdahalelere rağmen 6 Haziran günü hayatını kaybetti. Sarı’nın öldüğü gün 4 aylık hamile olan eşi Eda Sarı, geçtiğimiz günlerde özel bir hastanede doğum yaptı. Sağlıklı bir erkek bebek dünyaya getiren Eda Sarı ile Aras ismi verilen bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Bu arada, Sarı ailesini Komiser Mustafa Sarı’nın arkadaşları da yalnız bırakmadı. Polis arkadaşları, Eda Sarı’yı tebrik edip ‘hayırlı olsun’ dedi.


Bir önceki yazımda « makalem var.
babasultan

Doğru, Güzel ve Adil olan her şeyi sever, efendiliğe bayılır. Yalandan dolandan ikiyüzlülükten nefret eder.

ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?